Zlato 40 379,48 Kč/oz 1 781,50 $/oz 0.11%
Stříbro 512,25 Kč/oz 22,60 $/oz 0.00%
CZK/USD 22,67 Kč/USD 0.54%

VÝKUP INVESTIČNÍHO ZLATA A STŘÍBRA

Výkup investičního zlata a stříbra u nás probíhá za stejně výhodných podmínek, jako jejich prodej. Výkupní ceny se mění každý den v závislosti na aktuální ceně zlata a stříbra.

 

Postup pro realizaci výkupu produktů

1. Aktuální výkupní ceny naleznete u jednotlivých produktů na našem e-shopu..

2. Nabídku můžete provést písemně, e-mailem nebo telefonicky nebo přímo osobně na prodejnách v Praze či v Brně.

Prosíme o uvedení přesného druhu, počtu nabízených produktů, ročníku, případně původu mincí nebo slitků, které nám chcete nabídnout.

3. Po obdržení vaší nabídky a pro upřesnění realizace výkupu vás budeme kontaktovat  telefonicky nebo vyrozumíme e-mailem

4. V případě akceptace vaší nabídky a následné fyzické kontrole nepoškozenosti produktů, provedeme úhradu dle domluvy hotově   či na váš bankovní účet, maximálně do 10-ti dnů.

 

ODPOVĚDI NA ČASTÉ OTÁZKY K VÝKUPU INVESTIČNÍHO ZLATA A STŘÍBRA

Vykupujete investiční zlato a stříbro neomezeně?
Výkup realizujeme na základě poptávky trhu a k optimalizaci našich skladových zásob. 

Vykupujete i poškozené mince a slitky? 
Vykupujeme pouze produkty v perfektním stavu a bez jakékoliv podezření z padělání. Výkup není možné uskutečnit, pokud je produkt jakkoliv znečištěn nebo poškozen.

Vykoupíte produkty, které byly zakoupeny u jiných prodejců? 
Produkty, které byly zakoupeny u jiných prodejců, vykupujeme při splnění dalších podmínek, jako je například předložení dokumentů o nabytí produktů-faktura nebo dodací list, při zachování našich výkupních cen.

Vykupujete také anonymně, bez identifikace prodávajícího?
Příslušné zákony České republiky nám ukládají povinnost identifikace prodávajícího při výkupu. S fyzickými osobami uzavíráme jednoduchou kupní smlouvu s uvedením identity  účastníků smlouvy, včetně čísla občanského průkazu nebo cestovního pasu.
V případě právnických osob vystaví prodávající fakturu.

Jaké mince a slitky vykupujete?
Vykupujeme pouze produkty, u kterých je uvedena výkupní cena.

Jaké zlato a stříbro vykupujete?
Vykupujeme investiční zlaté a stříbrné slitky a mince. Nevykupujeme zlato a stříbro ve formě šperků, zlatých zubů, zlomků, úlomků mincí či ve formě surového zlata a stříbra.

Lze vám zlato či stříbro pro výkup zaslat?
Ano, tento způsob je našimi klienty využíván. Ve Formuláři výkupu zvolte jako způsob dodání produktů zaslání cenného psaní či balíku prostřednictvím České pošty. Bezpečnostní obálky a pokyny k odeslání pojištěné zásilky obdržíte na každé pobočce České pošty.

Proč je v Ceníku uvedena pouze výkupní cena bez DPH?

Investiční zlato a stříbro vykupujeme od fyzických i právnických osob, které nejsou plátci DPH, v souladu s platnými daňovými zákony za cenu bez DPH. Plátci DPH nám samozřejmě vystavují faktury s příslušnou sazbou DPH.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.