Zlato 45 626,55 Kč/oz 2 021,02 $/oz 0.06%
Stříbro 547,02 Kč/oz 24,23 $/oz 0.08%
CZK/USD 22,58 Kč/USD 0.01%

O nás

O společnosti

AuPortal s.r.o. je společnost dovážející do České republiky investiční a sběratelské zlato a stříbro. Podnětem pro vznik společnosti s tímto zaměřením byla potřeba skupiny investorů z České republiky, úspěšných podnikatelů ve svých hlavních podnikatelských aktivitách, mít pro diverzifikaci vlastního majetku přímo v tuzemsku spolehlivého dodavatele pro investiční zlato a investiční stříbro.

V současné době poskytujeme služby všem skupinám zájemců o investiční zlato a investiční stříbro, od soukromých osob až po živnostníky a majitele společností. Ať už jste malý nebo velký investor, AuPortal má řešení vyhovující vašim potřebám.

AuPortal spolupracuje s předními světovými výrobci a dodavateli investičního zlata a investičního stříbra na zahraničních trzích, jejichž obchodníci jsou špičkovými odborníky v nákupu a logistice pro zlato a stříbro na trhu.

Auportal_o_nas_img
Auportal_o_nas_prodejna

Filozofie společnosti

Serióznost, diskrétnost a důvěra při prodeji produktů jako jsou zlaté a stříbrné mince, zlaté a stříbrné slitky a cihly jsou hlavními principy, na kterých jsme postavili naše podnikání a stále rostoucí reputaci. To nám také umožňuje trvale plnit vysoká očekávání našich klientů.

Cena zlata a stříbra je určována na světových finančních trzích a je ovlivňována základními principy nabídky a poptávky. Nikdo nedokáže předvídat budoucí pohyb všech trhů. Neustále sledujeme trendy na mezinárodních trzích pro zlato a stříbro. S našimi kontakty a zkušenostmi vám kompetentně a důvěryhodně umožníme vytváření vašich finančních rezerv ve zlatě a stříbře.

Uzavření obchodu je realizováno za poctivých podmínek se vždy aktuálními a atraktivními cenami jak pro zlato, tak pro stříbro. Zadejte vaši objednávku pohodlně přes naši webovou stránku a zlato a stříbro vám bude bezpečně a diskrétně odesláno prostřednictvím našeho logistického partnera.

Partneři

Münze Österreich Banco de México Heraeus Group

Napsali o nás

Lidové noviny

Lidové noviny a magazín Euro prezentovaly Auportal jako prodejce s nejnižším prémiem (marží pro obchodníka) na trhu investičních kovů. Blíže v článcích Lidových novin, „Češi letos skoupí čtyři tuny zlata“ (LN 11.12.2012), „Zlatá horečka zasáhla i banky“ (LN 13.7.2012) nebo „Nosili nám igelitky, nakupovali jako šílení“ (Euro 13.8.2012).

Prague post

Business manager AuPortal Bronislav Beneš komentoval v článku „The new gold rush“ (3.10.2012) investiční chování Čechů v době ekonomické krize. Podrobnosti zde.

Kurzy.cz

AuPortal a jeho prodejní koncept Premium market prezentoval investorský server kurzy.cz. Blíže v článku zde.

Bankovní poplatky

O tom, jak se mění díky inflaci a dalším faktorům hodnota peněz a zlata v čase se dočtete zde.

Investujeme.cz

Nový produkt AuPortal „Zlaté konto“, který umožňuje ukládat do zlata i po drobných částkách, byl prezentován například serverem investujeme.cz.

Finparada

Nejdůležitější události investičního zlata v roce 2012 shrnul AuPortal například v článku na serveru finparada.cz.