Zlato 45 594,58 Kč/oz 2 018,71 $/oz -0.05%
Stříbro 546,81 Kč/oz 24,21 $/oz 0.00%
CZK/USD 22,59 Kč/USD 0.04%

Fixace ceny při koupi zlata a stříbra

Setkali jste se už s tím, že jste si objednali minci či slitek z drahého kovu, ale místo ceny, která byla deklarována v ten okamžik, vás později čekalo nepříjemné překvapení v podobě nechtěného “doplatku”? 

S námi se toho bát nemusíte. 

FIXACE CEN U AUPORTALU.


1) OBJEDNÁTE ZA AKTUÁLNÍ CENU

Jediné, co u nás pro fixaci ceny musíte udělat, je odeslat objednávku. 
V okamžiku, kdy se objednávka odešle, je pro vás tato cena konečná a nebude už ovlivněna žádnými změnami cen na burze, které mohou nastat. Vaši cenu tak neovlivní ani změna spotové ceny zlata na burze ani kurzové rozdíly měny.

2) TO JE VŠE, DÁMY A PÁNOVÉ!

Ano, nic víc není třeba. Ať odešlete svou objednávku o půlnoci nebo o víkendu. Fixace u nás funguje 24/7, tedy 24 hodin 7 dní v týdnu ONLINE. Cena při objednání proto platí a už se nezmění. A vy díky tomu vždy víte, za kolik nakupujete. Bez podmínky minimální ceny objednávky. Nemáme žádné fixační hodiny, ceny fixujeme bez jakéhokoliv omezení - v pracovní dny i ve svátky.

CENY FIXUJEME...

OKAMŽITĚ PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY

24 HODIN/7 DNÍ V TÝDNU ONLINE

ŽÁDNÝ LIMIT VÝŠE OBJEDNÁVKY

BEZ NUTNOSTI ZÁLOH

BEZ OHLEDU NA VÝVOJ KURZU EUR A USD

NA JAKÉ TRIKY MŮŽETE NARAZIT JINDE?


FIXACE CENY V PRACOVNÍ DOBĚ

Někteří prodejci sice garantují fixaci ceny, ale až po podrobnějším zkoumání se v obchodních podmínkách dočtete, že fixace probíhá například jen v pracovní době, např.: Po - Pá od 9 do 17 hod. Pokud tedy objednáváte mimo vymezený čas, nebo o víkendu, může později čekat nepříjemné překvapení.

POZDĚJŠÍ DOPLATKY

Upřímně doufáme, že se to už neděje vůbec. Avšak u mnohých velkých prodejců bývalo běžné, že vám na cenu, za kterou aktuálně objednáváte, byla vystavena faktura a následně vám bylo zasláno dorovnání ceny, pokud se v době mezi objednávkou a potvrzením změnila.

CO Z TOHO PLYNE?

Nenechte se napálit a vždy vsaďte na ověřeného prodejce, jehož podmínky jsou transparentní a má za sebou jasnou historii.


PŘÍKLAD PRODUKTŮ S FIXACÍ CENY (INVESTIČNÍ ZLATO A STŘÍBRO)

Máte nějaký dotaz?

Zavolejte nám nebo napište