Zlato 39 413,23 Kč/oz 1 843,29 $/oz 0.11%
Stříbro 527,71 Kč/oz 24,68 $/oz 1.96%
CZK/USD 21,38 Kč/USD -0.23%

Umělecká série Micropuzzle Treasures

Nádherný set stříbrných mincí s barevným motivem a hmotností 3 oz je opravdovým pokladem. A proto také nese příznačný název Micropuzzle Treasures, který celou sérii sběratelských mincí vystihuje. 

Stříbrné mince s barevným motivem Micropuzzle Treasures vychází jednou ročně a jsou na nich vyobrazena díla světových umělců, která se skládají z miniaturních dílků skládačky puzzle. Ty jsou díky technologii Smartminting vykresleny do posledního detailu, ve vysokém reliéfu. Mince jsou vždy ozvláštněny "nedoskládanou částí" s poházenými dílečky puzzle, které jejich tvůrce ještě nezačlenil do celé skládačky. Každý jeden kousek je opravdový originál, který je opravdu fascinující. Obraz je díky velikosti mince krásně detailně propracovaný a originální.

Série pokladů z mikro puzzle dílků (Micropuzzle Treasures) je nejen snem mnoha sběratelů, ale určitě i ideálním dárkem, pokud hledáte něco opravdu nezapomenutelného, cenného a speciálního.

PŘEHLED MINCÍ V SÉRII V POŘADÍ JEJICH VYDÁNÍ

1) Hvězdnoá noc (Starry Night) vyšla v roce 2019 a je první mincí série. Zobrazuje dílo Vincenta van Gogha, které září nádhernými pastelovými barvami. 

2) Dvě sestry (Two Sisters) na terase  jsou zobrazeny na druhé minci série a reprezentují impresionistické dílo věhlastného malíře Pierre Augusta Renoira. Mince vyšla v roce 2020.

3) Snění (Reverie) od českého secesního umělce Alfonse Muchy je motivem zářivé třetí mince z pokladů puzzle art, která vychází v roce 2021.

4) Čtvrtá mince série, která vyjde v roce 2022, bude zobrazovat Pár pod deštníkem (Couple Under Umbralla) od Leonida Afremova, který je v originále ztvárněn olejovou barvou pomocí Afremovovy jedinečné techniky paletového nože.

5) Pátá mince uzavře celou sérii. Její motiv je zatím zahalen tajemstvím :-).

Investice do zlata a stříbra vám uchová hodnoty po generace. Chrání vaše peníze před inflací, protože hodnota zlata a stříbra dlouhodobě roste. Cena zlata a stříbra roste hlavně v době ekonomické krize, kdy právě cena peněz, akcií a jiných komodit klesají.

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.