Zlato 40 507,33 Kč/oz 1 790,30 $/oz 0.22%
Stříbro 508,86 Kč/oz 22,49 $/oz 0.29%
CZK/USD 22,63 Kč/USD 0.36%

Sběratelská série pro fanoušky Hvězdných Válek - Star Wars™ Mandalorian™

Série pro fanoušky STAR WARS - THE MANDALORIAN"

Pro fanoušky celosvětového fenoménu Star Wars™ a jeho dobrodružné seriálové nástavby The Mandalorian™ vznikla také úchvatná kolekce stříbrných mincí vydaných mincovnou na Novém Zélandu. Tato sběratelská série vychází od začátku roku 2021 a postupně odkrývá své jednotlivé hrdiny. A koho na mincích můžete spatřit?


1. THE MANDALORIAN™

Motivem první stříbrné mince není nikdo jiný než „Mando“, vlastním jménem Din Djarin™ - lovec odměn, který dostal za úkol vystopovat Grogu™. Toho sice našel, ale nakonec se rozhodl ho chránit a změnil se tak celý jeho život,  

2. CARA DUNE™

Cara Dune™ je zkušená bojovnice a střelkyně. Najatá Din Djarinem™ mu pomáhala bojovat se zbytkem Imperia na Nevarro a zachránit Dítě - Grogu™.

3. IG-11™

Třetí mincí série je zabijácký droid IG-11™ z Cechu lovců odměn, který společně s Mandalorianem™ usiloval o stejný cíl - nalezení dítěte. Posléze byl však v zájmu ochrany Grogu™ zastřelen a přeprogramován nově na ochránce.

4.THE CHILD

Čtvrtou minci série zdobí The Child™. Grogu™, roztomilé dítě patřící k druhu Jedi Joda™, jehož Din Djarin™ nejdříve ulovil pro svého klienta, ale posléze se rozhodl ho ochránit za každou cenu.

The Child™ je také prezentováno působivou 150 gramovou stříbrnou figurkou, která zobrazuje, jak Grogu používá sílu nataženou paží. Stříbrnou 3D minci navrhl 3D sochař Alejandro Pereira Ezcurra. 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.