Zlato 43 576,63 Kč/oz 1 882,36 $/oz -1.00%
Stříbro 523,88 Kč/oz 22,63 $/oz -1.22%
CZK/USD 23,15 Kč/USD 0.14%

Sběratelská série pro fanoušky Hvězdných Válek - Star Wars™ Mandalorian™

Série pro fanoušky STAR WARS - THE MANDALORIAN"

Pro fanoušky celosvětového fenoménu Star Wars™ a jeho dobrodružné seriálové nástavby The Mandalorian™ vznikla také úchvatná kolekce stříbrných mincí vydaných mincovnou na Novém Zélandu. Tato sběratelská série vychází od začátku roku 2021 a postupně odkrývá své jednotlivé hrdiny. A koho na mincích můžete spatřit?


1. THE MANDALORIAN™

Motivem první stříbrné mince není nikdo jiný než „Mando“, vlastním jménem Din Djarin™ - lovec odměn, který dostal za úkol vystopovat Grogu™. Toho sice našel, ale nakonec se rozhodl ho chránit a změnil se tak celý jeho život,  

2. CARA DUNE™

Cara Dune™ je zkušená bojovnice a střelkyně. Najatá Din Djarinem™ mu pomáhala bojovat se zbytkem Imperia na Nevarro a zachránit Dítě - Grogu™.

3. IG-11™

Třetí mincí série je zabijácký droid IG-11™ z Cechu lovců odměn, který společně s Mandalorianem™ usiloval o stejný cíl - nalezení dítěte. Posléze byl však v zájmu ochrany Grogu™ zastřelen a přeprogramován nově na ochránce.

4.THE CHILD™

Čtvrtou minci série zdobí The Child™. Grogu™, roztomilé dítě patřící k druhu Jedi Joda™, jehož Din Djarin™ nejdříve ulovil pro svého klienta, ale posléze se rozhodl ho ochránit za každou cenu.

The Child™ je také prezentováno působivou 150 gramovou stříbrnou figurkou, která zobrazuje, jak Grogu používá sílu nataženou paží. Stříbrnou 3D minci navrhl 3D sochař Alejandro Pereira Ezcurra. 

Upozornění: Vážení zákazníci, ve dnech 28.9.-29.9.2023 budeme v Den české státnosti i následující pátek užívat klidu a naše prodejny budou ZAVŘENY. E-shop zůstává v provozu bez omezení a vaše objednávky budou expedovány ihned v pondělí 2.10.2023. Přejeme vám příjemně strávený prodloužený víkend. 

Děkujeme za pochopení,
Tým AuPortal