Zlato 40 384,01 Kč/oz 1 781,70 $/oz 0.14%
Stříbro 513,38 Kč/oz 22,65 $/oz 0.13%
CZK/USD 22,67 Kč/USD 0.53%

Speciální série DC COMICS™ se šesti největšími hrdniny pohromadě

Pro komiksové nadšence přinášíme jedinečnou kolekci DC COMICS™ Bullion Coins z mincovny na Novém Zélandu, která spojí dohromady hned šest největších hrdinů. Mince postupně vycházejí v v limitovaném nákladu v průběhu roku 2021. Stříbné mince jsou raženy v limitovaném množství 15 000 ks, zlatých mincí série je raženo pouhých 150 ks pro celý svět

KTERÉ ZE SUPERHRDINŮ V SÉRII NAJDETE?

Batman™ 
První mince série zobrazuje Batmana™ v jeho legendárním kostýmu netopýra s mrakodrapy Gotham City™ v pozadí. Kultovní znak netopýra je zobrazen nad městem. 

Wonder Woman™ 
Druhá mince série je věnována první ženské superhrdince. Wonder Woman™ je symbolem pravdy, spravedlnosti a rovnosti pro celé lidstvo.

Superman™ 
Tato třetí mince patří Supermanovi. Jako malé dítě byl z planety Krypton odeslán na Zemi svým otcem, jež věděl o blížící se zkáze jejich domovské planety. Na Zemi pod svým novým jménem Clark Kent pracuje jako nesmělý novinář, jež je kdykoliv je připraven proměnit se v muže v modrém kostýmu s červenou pláštěnkou bojujícího na straně spravedlnosti díky svým neobyčejným schopnostem.

Aquaman Sucks™ 
Populární superhrdina ze stáje DC Comics. Arthur Curry, dědic podmořského království Atlantis, se narodil jako člověk, pokračuje ve snaze zabránit válce mezi světy oceánu a pevniny. Právě této postavě je věnována čtvrtá mince ze série superhrdinů.

The Flash™ 
Pátým v pořadí je populární superhrdina amerického akčního seriálu Berry Alen. Ten má jednu neuvěřitelnou vlastnost - je schopný vyvinout extrémní rychlost a dokáže se tak pohybovat rychle jako blesk. Ve službách policejního oddělení metropole Central City bojuje tento obyčejný mladík proti zločincům a pomáhá díky svým nadlidským schopnostem těm, kteří ho zrovna potřebují.

Green Lanthern™ 
Poslední minci ze série superhrdinů patří Green Lanthern™. Testovací pilot Hal Jordan je vybrán, aby se stal prvním lidským členem Sboru Green Lantern - ochránců míru a spravedlnosti. Hal získá prsten, jež ho obdaří superschopnostmi a musí se postavit Parallaxovi, který se snaží narušit rovnováhu sil ve vesmíru. 

Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.