Zlato 47 551,21 Kč/oz 2 035,06 $/oz 0.20%
Stříbro 526,44 Kč/oz 22,53 $/oz 0.22%
CZK/USD 23,37 Kč/USD -0.05%

Speciální série DC COMICS™ se šesti největšími hrdiny pohromadě

Pro komiksové nadšence přinášíme jedinečnou kolekci stříbrných a zlatých mincí DC COMICS™ z mincovny na Novém Zélandu. Jedinečná série spojuje dohromady hned šest největších hrdinů komiksového světa. Mince byly vyraženy ve velmi limitovaném nákladu, a to 15 000 ks stříbrných a pouhých 150 ks zlatých mincí pro celý svět! 

KTERÉ ZE SUPERHRDINŮ V SÉRII NAJDETE?

BATMAN™

První mince série zobrazuje Batmana™ v jeho legendárním kostýmu netopýra s mrakodrapy Gotham City™ v pozadí. Kultovní znak netopýra je zobrazen nad městem. 

WONDER WOMAN™

Druhá mince série je věnována první ženské superhrdince Wonder Woman™, která je symbolem pravdy, spravedlnosti a rovnosti pro celé lidstvo.

SUPERMAN™

Třetí mince patří Supermanovi™. Jako malé dítě byl svým otcem odeslán z planety Krypton na Zemi, neboť otec věděl o blížící se zkáze, která jejich domov čeká. Na Zemi pod svým novým jménem Clark Kent pracuje jako nesmělý novinář, jenž je kdykoliv připraven proměnit se v Supermuže v modrém kostýmu s červenou pláštěnkou a díky svým mimořádným schopnostem bojovat za spravedlnost.

AQUAMAN SUCKS™

Populární superhrdina ze stáje DC Comics. Arthur Curry, dědic podmořského království Atlantis, se narodil jako člověk a pokračuje ve snaze zabránit válce mezi světy oceánu a pevniny. Právě této postavě je věnována čtvrtá mince ze série superhrdinů.

THE FLASH™

Pátým v pořadí je populární superhrdina amerického akčního seriálu Berry Alen. Ten má jednu neuvěřitelnou vlastnost - je schopný vyvinout extrémní rychlost a dokáže se tak pohybovat rychle jako blesk. Ve službách policejního oddělení metropole Central City bojuje tento obyčejný mladík proti zločincům a pomáhá díky svým nadlidským schopnostem těm, kteří ho zrovna potřebují.

GREEN LANTHERN™

Poslední minci ze série superhrdinů patří Green Lanthern™. Testovací pilot Hal Jordan je vybrán, aby se stal prvním lidským členem Sboru Green Lantern - ochránců míru a spravedlnosti. Hal získá prsten, jež ho obdaří superschopnostmi a musí se postavit Parallaxovi, který se snaží narušit rovnováhu sil ve vesmíru.