Zlato 47 570,29 Kč/oz 2 032,05 $/oz -0.15%
Stříbro 524,15 Kč/oz 22,39 $/oz -0.62%
CZK/USD 23,41 Kč/USD 0.24%

Jedinečná série mincí ze série The Caped Crusader™ - Batman™

THE CAPED CRUSADER - SÉRIE 4 STŘÍBRNÝCH MINCÍ S MOTIVEM BATMANA
THE CAPED CRUSADER - SÉRIE 4 STŘÍBRNÝCH MINCÍ S MOTIVEM BATMANA

Pokud patříte mezi komiksové fanoušky, tak vás určitě zaujme nová limitované edice The Caped Crusader™ - Batman™, která obsahuje čtyři stříbrné mince věnované ochránci města Gotham.

Batman patří bezesporu mezi nejoblíbenější komiksové postavy. Příběh miliardáře Bruce Waynea, kterému v dětství zavraždili oba rodiče, a který přísahal, že bude chránit město Gotham, byl už několikrát zfilmovaný. Od mnoha jiných superhrdinů se liší především tím, že nemá žádné nadpřirozené schopnosti. V boji se zločinem využívá svůj intelekt, dobrou fyzičku a především špičkové technologie.

Nyní máte možnost zakoupit si jedinečnou limitovanou sérii stříbrných mincí, která je věnována tomuto nepřekonatelnému superhrdinovi. Do této edice patří celkem čtyři stříbrné mince zobrazující temného rytíře, tajemného ochránce města Gotham. Autorem všech mincí v sérii je Jim Lee Hush. Každá mince byla vydána v limitovaném nákladu 2 000 ks pro celý svět. Dodávány jsou v originální etui, včetně certifikátu pravosti.

The Caped Crusader™ - BATMAN™

  1. První v sérii vyšla mince věnována GOTHAM CITY. Na přední straně je barevně vyobrazen Batman, jak střeží své město, které je nastíněno v pozadí.
  2. Druhá v pořadí je mince VIXENS, na které je Batman zobrazen společně s dalšími komiksovými postavami, konkrétně jde o antihrdinky Poison Ivy a Catwoman.
  3. Na stříbrné minci, která vyšla jako třetí v pořadí s názvem THE CAPED CRUSADER, je v popředí barevně zobrazen Batman a za ním (bez barevné úpravy) tři záporné komiksové postavy. Opět jde o Catwomam a Poison Ivy, které doplňuje padouch Killer Croc. 
  4. Poslední mince ze série, THE KISS, je věnována polibku Batmana s Catwoman.

Druhá strana každé mince zobrazuje portrét královny Alžběty II., dále letopočet vydání mince (u této série jde vždy o rok 2020) a nominální hodnotu 2DOLLARS. Emitentem této mince je královský ostrov Niue. Hmotnost každé mince je 1 Oz.